Moje róże 2015

tuscany

Picture 107 of 107

powiedziałbym - korona Toskanii! Szkoda, że efekt tak krótkotrwały

Tradycyjnie już prezentuję fotografie róż wykonanych w swoim ogrodzie.

7 komentarzy do “Moje róże 2015”

 1. paulina napisał:

  bardzo ładne róże jestem ciekawa ile gatunków róż ma pan w ogradzie

 2. Dobroń napisał:

  Właśnie niedawno zamówiłam „Eyes for you” ponieważ mnie zauroczyła. Ciekawa jestem jak rośnie? Widziałam ją u Pana przy tarasie( w programie „Maja w ogrodzie”) Jeżeli można prosiłabym o informację. Właściwie to wszystkie są piękne, trudno wybrać….piękna, piękniejsza……

 3. Monika napisał:

  Ja również zainspirowana programem odwiedziłam Pana stronę. Kolekcja imponująca. Uwielbiam róże. Sama jestem leniwą ogrodniczką i mam przeważnie same okrywowe róże i krzaczaste elmshorny , bo zależy mi też na długim kwitnieniu. Mam ok. 70 krzaków- ambitnie brnę do setki, odmian zdecydowanie mniej, ale i tak jest dużo pracy przy różach, więc podziwiam Pana. Z drugiej strony ziemia w moim ogrodzie jest tragiczna : 3-5cm ziemi właściwej kiepskiej jakości i „kilometr” gliny, ale się nie poddaję i walczę. Zauroczyła mnie Eyes for you.

 4. Basia napisał:

  odwiedzilam rownież pana stronę po programie ,,Maja w ogrodzie” jestem pod wielkim wrażeniem pana ogrodu na pewno będę tutaj zaglądać , niestety nie mam ogrodu , tylko małą działeczkę , nie mam tyle miejsca na kwiaty , ile chciałabym przeznaczyć , ale miło oko nacieszyc pięknymi kwiatami

 5. Beata napisał:

  Oglądałam program „Maja w ogrodzie” i jestem pełna uznania jaką pracę Pan włożył i w blog i w ogród. Tyle odmian róż coś wspaniałego. W programie pokazana była róża o której Pan mówił, że jest to najpiękniejsza róża w ogrodzie (w kolorze różowym, duży przyrost). Czy jest szansa na mały patyczek do ukorzenienia? W zamian mogę zaoferować różę, która została przyniesiona z ogrodu dworskiego nieopodal mojego miejsca zamieszkania. Pięknie pachnie. Kolor podobny do róży Tuscany.

 6. admin napisał:

  Załatwione – Machniom.Co mam Pani wysłać. Pęd zdrewniały, sadzonkę zielną? Czy może poczeka Pani aż sam ukorzenię i prześlę ukorzenioną. Jeżeli ma Pani fotografię tej dworskiej róży to proszę przesłać meilem z opisem to zamieszczę.

 7. Iza napisał:

  Dzień dobry,
  Ja trochę po czasie, ale również zakochałam się w różowej róży, o której w programie powiedział Pan, iż jest najpiękniejsza w ogrodzie. Czy jest szansa na zakup sadzonki?
  Pozdrawiam,
  Iza

Napisz komentarz