Austinki Julii Tadeusz z Białorusi

abraham-darby

Picture 2 of 121

Wszystkie fotografie Pani Julia Tadeusz. Natrafiłem na nie błądząc po przepastnych zasobach Picassa. Nasi sąsiedzi ze wschodu mogą się poszczycić wspaniałymi kolekcjami róż. Warunki klimatyczne a zwłaszcza glebowe Ukrainy sprawiają, że uprawa róż w tamtych warunkach musi być wielką przyjemnością. Ale oglądałem też wspaniale prowadzone ogrody w Moskwie, a warunki tam nie są już tak przyjazne dla róż. Ogród Julii znajduje się na Białorusi, na wschód od Mińska i widać jak wiele serca i pracy trzeba było włożyć w jego utrzymanie i pielęgnację by mógł się prezentować tak jak widzimy na fotografiach. Postaram się w najbliższym czasie również go zaprezentować. English roses Pani Julii Tadeusz również ujmują nasze oczy wielką urodą i zadbaniem. Nie wiem jak Pani Julia w tych bądź co bądź trudnych warunkach je pielęgnuje, może kiedyś się z tym zdradzi, ale widzimy, że robi to doskonale. Dziękując Pani Julii za zgodę na publikację jej fotografii, z prawdziwą przyjemnością je dziś Państwu prezentuję.

Taak! Tak myślałem, nic nie przychodzi za darmo. Na te piękne kwiaty trzeba było ciężko zapracować. Na kolejnych fotografiach Pani Julia pokazuje jak zabezpiecza swoje róże na zimę.Dziękuję za zgodę na wykorzystanie fotografii.

Pani Julia Tadeusz prowadzi również własną stronę internetową. –rozoviysad.by

O jeszcze jednej sprawie chciałbym wspomnieć. Upływa właśnie szósty rok od opublikowania tego wpisu. Od tego czasu, miał on 110 000 odwiedzin! Najwięcej ze wszystkich opublikowanych wpisów.

2 komentarzy do “Austinki Julii Tadeusz z Białorusi”

  1. VIKA napisał:

    Super!!!!!

  2. Urszula Trętowska napisał:

    Polecam także galerię p.Olgi z Rosji na picasa z pięknymi krzewami różanymi https://picasaweb.google.com/111511253092738462290/DropBox# a także na hmf są zamieszczone jej fotografie http://www.helpmefind.com/gardening/l.php?l=99.103860&tab=9

Napisz komentarz

You must be logged in to post a comment.